Get Adobe Flash player

nové číslo 05/14 vyjde za

Reklama

tegmandesign
Využijte nový rychlý přístup  k autožárovkám v sekci univerzálních dílů.

Kalendář srazů

loader

Reklama

Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Sraz sportovních aut

O akci

 

Tuningová mega akce se blíží! 

 

 

Jak už bylo naznačeno minule, naše redakce už zase pilně pracuje na přípravě Autosport&Tuning Show 2013. Bude se konat opět na okruhu Czech Ring v Hradci Králové, a to ve dnech 26. až 28. dubna.

Tak především: tentokrát to bude jen a jen o ježdění. Už v pátek bude otevřen okruh, a kdo bude chtít, může jeho záludnou trať zkoušet až do pozdních večerních hodin. Konkrétně se začne jezdit už v 16 hodin a plné nasazení vaše i vašeho čtyřkolového miláčka můžete testovat až do 20 hodiny. Navíc vás to nebude stát ani korunu, jízdy po celý pátek jsou volné.

V sobotu se bude „řádit“ už od rána. Nejprve to bude jedna rychlostní zkouška současných závodních vozů při Rallye Orlické hory. Poté už se bude jezdit po okruhu, začne se v deset hodin. Pak nastane přestavění areálu, mezitím se pár z vás bude moci svézt se Škodou 130 RS a některým z dalších vozů, podrobnější popis najdete v doplňkovém programu. Sprinty budou začínat kolem dvanácté hodiny. Jak jsem psal minule, bude jim tentokrát vyhrazen daleko větší prostor. V praxi to znamená, že se bude sprintovat zřejmě až do 16 hodiny. Pak se opět prostor přestaví, nutná přestávka bude vyplněna další jízdou Škody 130RS s některým z vás. K dispozici ale bude i VW Golf od DIESELPOWERU, o kterém si můžete přečíst v článcích v tomto i dalším čísle. Ani tím ježdění nekončí.

Určitě se budete moci svézt i s dalšími supersporty od Show Cars. V případě zájmu o Škodu 130RS musíte vyplnit přiložený kupon a buď jej odeslat na adresu redakce nebo jej přímo v Hradci Králové odevzdat na našem stánku. Losování proběhne přímo na místě. Toto opatření je nutné z toho důvodu, že o svezení je už teď obrovský zájem, tak aby se předešlo nějakým nepatřičnostem v podobě strkanic a podobně. Jakmile se setmí, přijde na řadu neonová show.

Připravujeme spolu s partnery také soutěže o hodnotné ceny, z nichž některé si budete moci odvézt domů rovnou z akce. Kromě klasických pohárů od naší redakce nám krásné ceny poskytne Millers Oils v podobě aditiv do pohonných hmot Power Ecomax pro každého sprintera, který se umístí na stupních vítězů, ti nejlepší ve všech kategoriích dostanou ještě 5 litrů oleje Nanodrive Plus. Parádní cenu ve formě upravení řídicí jednotky zdarma poskytne firma Dieselpower. Jedná se o úpravu včetně měření na válcové stolici před i po ní. Bohužel je tato cena omezena jen pro vozy se vznětovým motorem, které má firma vyjmenovány na svých internetových stránkách. Majitelé „koncernu“ (ostatně těch je nejvíce) tedy mají určitou výhodu. Ceny v podobě autodráhy Carrera, značkových hodinek Dolce&Gabbana a dalších dárkových předmětů jsou připravené i pro běžné návštěvníky. Pokud se vše podaří, přijede své umění ukázat i nějaký ten profi drifter, zatím máme přislíbeno vozidlo Nissan 200 s výkonem přes 600 koní, jednáme i s automobilovými kaskadéry. Samozřejmostí bude i spousta krásných hostesek a missek.

Součástí akce bude i Meguiar´s Show&Shine 2013. Jedná se o premiérové kolo soutěže Meguiar´s Show&Shine 2013, která v průběhu letošního roku zavítá pouze na pět akcí v České republice. Všichni „leštěnkáři“ by tak měli zbystřit, protože v případě úspěchu mohou získat krásné poháry i pozvánku na velké mezinárodní finále, které se uskuteční v rámci výstavy International Prague Car Festival (31. 8. – 1. 9., PVA Expo Letňany). Více informací o soutěži naleznete v příštím vydání našeho časopisu nebo na www.tuningcup.cz. Sledujte tedy podrobně další číslo Autosport&Tuningu nebo stránky www.autosport-tuning.com či náš facebookový profil, kde budou i další soutěže a kde se budete včas dozvídat nové a nové informace. Těšíme se na setkání s vámi poslední dubnový víkend na okruhu Czech Ring v Hradci Králové-letiště (areál Festival Park).

Do kalendáře si tedy nezapomeňte zaškrtnout červeným písmem data 26. až 28. dubna Autosport&Tuning Show na Czech Ringu v Hradci Králové.

 

 
 

Tweet
Share
reklama:


 

 

POZOR - nové číslo

Facebook

Partneři časopisu