Velký sraz Škodovek Letící šíp I

29. a 30. května 2015

Pozor, tato jedinečná akce začíná za:

 

 

 

Zveme všechny příznivce okřídleného šípu na velký sraz škodovek všeho druhu. Akce se koná ve dnech 29. a 31. května v oblíbeném autokempu Konopáč u Heřmanova Městce. Zváni jsou nejen tuneři, ale i majitelé závodních vozů, historiků a škodovek obecně.
A co vše na této akci uvidíte?

Už teď je jisté, že to bude několik originálních vozů (žádné repliky) Škoda 130RS, dále legendární Škoda 130RS A5, jedinečná Škoda 2000MI Turbo, široká Škoda Felicia Kit Car a další. Tolik legend a skvostů se značkou Škoda na jednom místě nikde jinde neuvidíte. Navíc si je budete moci přímo na místě důkladně prozkoumat, osahat a posadit se alespoň staticky za jejich volant. Kdy jindy se vám to podaří? A to zdaleka není vše! Čeká na vás ještě jedna pořádná pecka! Účast přislíbil legendární jezdec tehdejší Škody Auto pan Svatopluk Kvaizar. Většina z vás jistě toto jméno dobře zná, a kdo ne, tak jen pro upřesnění - pan Kvaizar získal s vozy značky Škoda celou řadu úspěchů jak u nás, tak i v zahraničí. Navíc své fanoušky vždy potěšil skromným chováním a velkou vstřícností. Návštěva této legendy je opravdu velkou událostí. Budete se moci s panem Kvaizarem vyfotit, popovídat, nebo třeba požádat o autogram. Na srazu ale bude možnost vyhrát i celou řadu pěkných cen.

Volit se bude top 5 nejhezčích tuningových aut, nejhezčí veterán, nebo nejhezčí závodní auto. Vše by navíc mělo probíhat tak, že své favority zvolí sami návštěvníci a několik z nich pak vylosujeme a odměníme krásnými cenami. Kromě klasických pohárů se budou rozdělovat i ceny od partnerů akce. Stále ale ještě není dárkům konec. Jeden z vylosovaných návštěvníků obdrží úpravu řídicí jednotky od firmy Dieselpower zdarma! Myslím, že opravdu stojí za to přijet. Přestože se jedná o pohodový sraz bez sprintů a pálení pneumatik, jistě si každý vybere to své.

Najíždět do areálu autokempu Konopáč bude možné už v pátek 29. května od 16 hodin. Zůstat ale můžete až do nedělního dopoledne 31. května, do 12 hodin je nutné areál opustit. Ubytování je možné jak ve vlastních stanech, tak i v chatkách, které v areálu jsou. Stačí zavolat do autokempu a chatku si včas zamluvit, protože jejich počet je omezený. Nezapomeňte si tedy velkým červeným písmem poznamenat do kalendáře termín
29.–30. květen!

 • Soutěž o nejhezčí tuningový vůz top 5.
 • Soutěž o nejhezčího veterána.
 • Soutěž o nejhezčí závodní vůz.
 • Autogramiáda a focení s panem Svatoplukem Kvaizarem.
 • Deset vylosovaných návštěvníků obdrží dárky od partnerů akce (Alcar, Sonax, Osram, Autodoplňky, Escape).
 • Jeden z účastníků obdrží úpravu řídicí jednotky od Dieselpoweru zdarma.
 • Prezentace partnerů akce.
 • Focení s modelkou.
 • Prodej doplňků.
 • Vozidla značky Škoda s rokem výroby 1970 a starší mají vjezd do areálu zdarma!
 • Konání akce: 29.-31. květen. Vjezd do areálu povolen v pátek 29. května od 16 hodin. Vstupné pro jednu osobu 200,-Kč.

 

Na akci LETÍCÍ ŠÍP I

 1. Rozhodně jedu, těším se 544
 2. Ještě nevím jestli pojedu 266
 3. Nejedu 363

Sip-2Sip-1

Sip-4

Sip-3Sip-5Sip-6


Zvětšit mapu

Auto měsíce

Reklama

     

 

Alcar